Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

Tüpler, çubuklar ve uzun ürünler

Lamiflex ürünü, taşıma sırasında çelik boruları ve çubukları korumak için tasarlanmış ilk ürünümüzdü. Lamiflex, mükemmel endüstriyel koruma sunar ve standart veya özel genişlikte mevcuttur.

 

Petrol gazı

Lamiflex, kum elekleri, paketleyiciler, lineer askılar, sarmal borular ve farklı kuyu içi aletler gibi farklı petrol ve gaza özgü ürünlere ve bileşenlere uygun paketleme malzemeleri sunar.

 

Kablo tamburu ambalajı

Lamiflex ürünü tambur flanşları arasına aynı hizada oturur ve bir işçi tarafından kolaylıkla uygulanır. 100 kg/ cm3'e kadar ezilmeye karşı dirençlidir  ve UV radyasyonuna karşı korumanın yanı sıra mükemmel mekanik koruma sunar. Sarılı ve bantlı Lamiflex, taşıma veya depolama sırasında kablolarınızı veya tellerinizi su ve nemden de koruyacaktır.

Esnek, ağır iş koruması Lamiflex ambalaj malzemeleri, saf ağaç liflerinden, kağıttan, plastikten ve sıcakta eriyen yapışkandan üretilen suntadan yapılır. Boru, çubuk, varil ve diğer yuvarlak, ağır ürünlerin paketlenmesi için uygundur. Lamiflex, mükemmel endüstriyel koruma sunar ve standart veya özel genişlikte mevcuttur.

Paketleme Malzemeleri

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek
Çevrimiçi