Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

Tutarlı kalitede güvenilir bobin sarma

MultiWrapper, ürünlerinizi hem depolama hem de nakliye sırasında hasar görmemesi için güvenilir ve tutarlı yüksek kaliteli ambalajlama ve paketleme sağlar. Sonuç, nakliye hasarlarından dolayı daha az müşteri şikayetidir.

MultiWrapper, tek veya çift hücreli bir çözüm olarak mevcuttur.

Mükemmel çalışma süresi ve düşük bakım

MultiWrapper, mükemmel genel çalışma süresi ile uzun süre kesintisiz çalışabilen, az bakım gerektiren bir çözüm olarak tasarlanmıştır. Değiştirilen bileşenlere ve eğitimli servis personeline iyi bir kullanılabilirlik sağlamak için, MultiWrapper'ı dünya çapında mevcut servis ve destekle kanıtlanmış robot teknolojisini kullanarak oluşturduk.

 

Gelecek için inşa edildi

MultiWrapper çözümü, gerçek zamanlı üretim verilerine erişimle akıllı, bağlantılı üretime olanak sağlamak için Endüstri 4.0 ile uyumludur. Konsept, gelecekte diğer işlevlerle genişletilmek üzere inşa edilmiştir.

 

Lamifree

Lamifree, fabrikanızda sermaye yatırımı gerektirmeden yeni bir bobin paketleme çözümünün uygulanmasını sağlayan Lamiflex finansman çözümüdür. Aylık ücretiniz, toplam ambalaj malzemesi alımınıza göre indirimli olacaktır. Çoğu büyük ölçekli üretim tesisi, ücretsiz bir MultiWrapper almaya hak kazanır.

4 dakika/bobin MultiWrapper, tutarlı paketleme kalitesi konusunda yüksek çıktı ve yüksek gereksinimlere sahip bobin üretim hatları için tasarlanmış otomatik bir bobin paketleme çözümüdür. Her bobin, taşıma ve depolama sırasında korozyonu önlemek için göz içinden streç filmle sıkıca sarılır. Lamifree finansman modelimiz, sermaye yatırımı olmadan yeni bir makine almayı kolaylaştırır.

Geliştirilmiş bobin paketleme kapasitesi

MultiWrapper, üretim hattınıza hızlı ve verimli otomatik bobin sarma ekler. Robotlar yalnızca ambalaj üzerinde hızlı çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda her bir dizinin başında ve sonunda kendilerini hızla yeniden konumlandırıyorlar. Plastik sargı rulosu, gereksiz gecikmeleri önlemek için gerektiğinde otomatik olarak yenisiyle değiştirilir.

İkiz istasyonlu MultiWrapper çözümüyle, yeni bir bobin yüklenirken bir başkası sarılmaya devam edilebilir. MultiWrapper, paketleme kapasitesini daha da artırmak için daha verimli yükleme ve taşıma için ekstra yardımcı ekipmanla donatılabilir.

Otomatik Paketleme Makinaları

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek
Çevrimiçi