Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

Kas gerilmesini önler
Tetik mekanizması, sadece 7 N (25 oz) basınç gerektirir; diğer bir deyişle, tabanca, kaslarda yüklenme riski olmadan sık biçimde kullanılabilir. Erkeklerin ortalama parmak kuvveti 96 N (339 oz), kadınların 81 N (295 oz)'dur. Bir parmağın maksimum gücünün %10'undan daha azı kullanıldığından, kas gerilmesi nedeniyle yaralanma olasılığı ortadan kaldırılır.

Ergonomi ve hassasiyet
Bir veya iki parmakla kullanıma yönelik kısa tetik ve ergonomik kabza kombinasyonu, mükemmel hassasiyette bir tutuş ve kavrama olanağı sağlar. Sapın ergonomik tasarımı, bileğinizi bükmenizi gerektirmeyecek en uygun üfleme pozisyonunu sunar.

Tetikler
Güvenli tabancalarımız, en ergonomik kavrama standardını yakalamak için kısa tetikle donatılmıştır. Bununla birlikte talep edildiğinde, uzun bir tetik ile de donatılabilir.

SILVENT 500-R: Ekipman ve ürünler üzerinde çizikleri önlemeyi amaçlayan üfleme uygulamaları için tasarlanmış, tam anlamıyla yeni nesil güvenli hava tabancalarının bir parçasıdır. 500-R, Silvent'in yeni "SILVENT SOFT ™" serisinin bir parçası olan enerji tasarruflu bir Laval nozul ile donatılmıştır. Hava nozulu, çizik riskini en aza indirmek için özellikle EPDM kauçuktan yapılmıştır. Silvent'in patentli Laval teknolojisini uygulayan ürün, çizik içermeyen bir yüzey ve yüksek üfleme gücüne yönelik taleplerin bir bileşimini benzersiz şekilde karşılar.

Gürültü azaltma  71%    Enerji Tasarrufu  51%

 

Teknik Detay

Açık boru değişimi Ø (mm) 5
Üfleme kuvveti (N) 4.0
Hava tüketimi (Nm³/h) 23
Ses seviyesi (dB(A)) 81
Hava nozulu teknolojisi Laval
Malzeme (Hava nozulu) EPDM
Bağlantı G 1/4"
Bağlantı Tipi Dişi
Ağırlık (kg) 0.1540
Maksimum ısı (°C) 70
Maks. op. basıncı (MPa) 0.7
OSHA Yükümlülüğü Evet

Açık bir boruyu değiştirirken faydaları.

Açık boru değişimi Ø (mm) 5  
Gürültü azaltma 18 [dB(A)] 71%
Enerji Tasarrufu 24 [Nm³/h] 51%

Materyal özellikleri: Delrin 100P BK602, NBR 70, EN 1.0718, Fzb, PA12, EN AW-6026, EPDM 80, EN 1.4305

Whatsapp Destek
Çevrimiçi