Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

1 İki aşamalı sistem
007'nin kabzası, gürültü seviyesini ve enerji tüketimini büyük ölçüde azaltan iki aşamalı bir sistem içeren benzersiz bir valf tasarımına sahiptir. İlk adım, değişken pozisyonu ile üfleme kuvvetinin ayarlanabilmesine olanak sağlar ve çoğu iş türü için uygundur. Bu sayede, düşük ses seviyesi meydana gelir ve %50'ye varan oranda enerji tasarrufu sağlanır. Tabancanın ikinci adımı olan "güçlendirici pozisyon", en zorlu operasyonlar için ikili üfleme gücü sunar.

2 Üst ve alt bağlantı
Kabza iki bağlantı olanağı sunar. Bunlar üst ve alt hava besleme bağlantılarıdır. Güvenlik ve ergonomi açısından üst bağlantı en iyi alternatiftir. Bağlantılardaki emniyet valfleri, yaralanma riskini ortadan kaldırır.

3 Softgrip kabza
007 güvenli tabancanın son derece sağlam ve yağa dayanıklı sentetik kauçuktan ergonomik şekilde tasarlanmış yumuşak bir tutma kolu (Softgrip) bulunur. Malzeme sıcak ve soğuğa karşı yalıtımlıdır ve sapı, el ve bilek için oldukça kullanışlıdır.

 

SILVENT 007-L: en çok tercih edilen alternatiftir. 007 kabzasına monte edilmiş paslanmaz çelik bir Laval nozul, hemen hemen tüm üfleme uygulamaları için uygundur. Nozulun merkezindeki bir Laval deliği, süpersonik hızda hareket eden, yüksek düzeyde yoğun bir hava akımı oluşturur. Laval deliğin etrafında güçlü, sessiz ve laminer hava akımı üreten bir dizi saptırıcı yarık bulunur. Kombinasyon, üstün temizlik performansı ve basınçlı havanın optimal kullanımını sağlar. Kanatçıklar, cilt ve çıkış delikleri arasındaki doğrudan teması önler.

Gürültü azaltma  60%    Enerji Tasarrufu  27%

Whatsapp Destek
Çevrimiçi