Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

1. Düşük ağırlık, ince tasarım
Ergonomik sap, birkaç şekilde tetiğin tutulmasını sağlayarak hem çalışmayı kolaylaştırmasını ve hem de tekrarlayan gerinim yaralanmaları riskinin azaltmasını sağlar. Güvenli hava tabancası aynı zamanda hem küçük hem de büyük ellere rahatça uyacak şekilde tasarlanmıştır.

2.Üfleme kuvvetinin mümkün olan en iyi kontrolü
Pro One'ın benzersiz teknolojisi sayesinde; operatör, sonsuz değişken üfleme kuvveti üzerinde tam kontrole sahiptir. Tetik açma kuvveti basınçtan bağımsız olduğundan, tekrarlayan gerinim yaralanmaların riskini azaltır.

3. İki farklı asma seçeneği-tetik tarafında veya özel olarak tasarlanmış kulp tarafında. Her iki nokta da artan aşınmaya dayanacak şekilde güçlendirilmiştir.

4. Eklem yaralanmaları ve işitme kaybı riskinin azalması
Pro One, bağlantısını keserken geri tepmeyi ve yüksek ses basıncını önlemek için patentli bir çek valfi ile donatılmıştır. Bu eklem yaralanmaları ve işitme kaybı riskini azaltır. Bağlantı ayrıca büyük partiküllerin hava tabancası girmesini engelleyen bir filtreyle donatılmıştır. Pro One'ın 1/4" metal konektörü vardır.
 
 

SILVENT PRO ONE-MJ5

SILVENT Pro One-MJ5: Yüksek hassasiyet, düşük gürültü ve düşük enerji tüketimi için mikro nozullarıyla. Pro One'ın benzersiz teknolojisi sayesinde operatör, sonsuz değişken üfleme kuvveti üzerinde tam kontrole sahiptir. Daha az üfleme kuvvetine sahip bir hava tabancasına ihtiyacınız varsa, bu Pro One'a bir alternatiftir. Üfleme kuvveti 1,8 N (6,4 oz) veya yakl. Standart bir hava tabancasının %50'sidir.

Gürültü azaltma 43%   Enerji Tasarrufu 17%

 

Whatsapp Destek
Çevrimiçi