Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Teknik Detay

1-İki aşamalı sistem
007'nin kabzası, gürültü seviyesini ve enerji tüketimini büyük ölçüde azaltan iki aşamalı bir sistem içeren benzersiz bir valf tasarımına sahiptir. İlk adım, değişken pozisyonu ile üfleme kuvvetinin ayarlanabilmesine olanak sağlar ve çoğu iş türü için uygundur. Bu sayede, düşük ses seviyesi meydana gelir ve %50'ye varan oranda enerji tasarrufu sağlanır. Tabancanın ikinci adımı olan "güçlendirici pozisyon", en zorlu operasyonlar için ikili üfleme gücü sunar.

2-Üst ve alt bağlantı
Kabza iki bağlantı olanağı sunar. Bunlar üst ve alt hava besleme bağlantılarıdır. Güvenlik ve ergonomi açısından üst bağlantı en iyi alternatiftir. Bağlantılardaki emniyet valfleri, yaralanma riskini ortadan kaldırır.

3-Softgrip kabza
007 güvenli tabancanın son derece sağlam ve yağa dayanıklı sentetik kauçuktan ergonomik şekilde tasarlanmış yumuşak bir tutma kolu (Softgrip) bulunur. Malzeme sıcak ve soğuğa karşı yalıtımlıdır ve sapı, el ve bilek için oldukça kullanışlıdır.

GÜVENLI HAVA TABANCASI SILVENT 007-S

Paslanmaz çelikten nozula sahiptir. Gerçekten zorlu şartlar için uygundur. Sağlam paslanmaz çelik nozul ucu, yoğun mekanik aşınmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Üfleme gücü 2,8 N (9,9 oz).

Gürültü Azaltma: 62%

Enerji Tasarrufu: 47%

Teknik Detaylar:

Teknik veriler hakkında temel bilgilere bakınız. Daha Fazla Bilgi

Kullanım için talimatlar:

Ürünü kurmadan önce Silvent Group Genel Kullanım Talimatlarını okuyun.

Whatsapp Destek
Çevrimiçi