Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Ürün Videosu

Teknik Detay

1-Düşük ağırlık, ince tasarım
Ergonomik sap, birkaç şekilde tetiğin tutulmasını sağlayarak hem çalışmayı kolaylaştırmasını ve hem de tekrarlayan gerinim yaralanmaları riskinin azaltmasını sağlar. Güvenli hava tabancası aynı zamanda hem küçük hem de büyük ellere rahatça uyacak şekilde tasarlanmıştır.

2-Üfleme kuvvetinin mümkün olan en iyi kontrolü
Pro One'ın benzersiz teknolojisi sayesinde; operatör, sonsuz değişken üfleme kuvveti üzerinde tam kontrole sahiptir. Tetik açma kuvveti basınçtan bağımsız olduğundan, tekrarlayan gerinim yaralanmaların riskini azaltır.

3-İki farklı asma seçeneği-tetik tarafında veya özel olarak tasarlanmış kulp tarafında. Her iki nokta da artan aşınmaya dayanacak şekilde güçlendirilmiştir.

4-Eklem yaralanmaları ve işitme kaybı riskinin azalması
Pro One, bağlantısını keserken geri tepmeyi ve yüksek ses basıncını önlemek için patentli bir çek valfi ile donatılmıştır. Bu eklem yaralanmaları ve işitme kaybı riskini azaltır. Bağlantı ayrıca büyük partiküllerin hava tabancası girmesini engelleyen bir filtreyle donatılmıştır. Pro One'ın 1/4" metal konektörü vardır.

GÜVENLI HAVA TABANCASI SILVENT PRO ONE

Profesyonel endüstriyel kullanım için tasarlanmış sağlam bir el aletidir.

Hava püskürtme tabancası, paslanmaz çelikten imal edilmiş, özel tasarım patentli püskürtme memesi ile donatılmıştır. Bu, etkili bir üfleme gücü ve düşük gürültü düzeyi sağlar. Püskürtme memesi türbulansı azaltan ve hedefine daha yakın ve etkili bir üfleme gücü meydana getiren bir hava akımı sağlar.

Bu model hafif ve ince bir tasarıma sahiptir. Ergonomik sapı, çalışmayı kolaylaştırıp tekrarlanan kullanma sonucu meydana gelen yaralanma riskini azaltacak biçimde farklı pek çok biçimde kavrama imkanı sunar.

Gürültü Azaltma: 69%

Enerji Tasarrufu: 53%

Teknik Detaylar:

Teknik veriler hakkında temel bilgilere bakınız. Daha Fazla Bilgi

Kullanım için talimatlar:

Ürünü kurmadan önce Silvent Group Genel Kullanım Talimatlarını okuyun.

Whatsapp Destek
Çevrimiçi