Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Marka

Ürün Videosu

Teknik Detay

 

Kalıp arkasında kör nokta kalır mı

Tablaya pres sütunlarının arasından bakan kamera açısı büyük kalıpların ardında kör nokta kalmasına yol açabilir. Bu durumda çift kameralı opsiyonu tercih edebilirsiniz.

Çift kameralı tandem pres emniyet sistemimiz de tek kameralı model kadar hızlı, güvenilir ve büyük kalıplar için daha güvenlidir.

Kayıt

Tandem pres emniyet çözümünde kavramsal olarak ihlal bulunmadığı için standart ihlal kaydı özelliği bu üründe bulunmaz. Buna karşın standart kurulum olası ihtiyaca karşı son 48 saate ait kayıtları saklar.

Pres entegrasyonu

Presle entegrasyon PLC üzerinden kuru kontakla gerçekleştirilir. Kullanılan IO kart üzerinde bulunan yedekli iki röle normalde açık (NO) olacak şekilde pres PLC ünitesi ile iletişim kurar. Tanımlı alan içinde insan tespit edilmesi durumunda her iki röle de kapatılarak pres uyarılır.

Nasıl çalışır

Event Gates Visor Tandem Pres Emniyeti çözümü özgün veri setlerinin derin öğrenme tekniği ile eğitilmesi sonucunda elde edilen yapay zeka modellerini kullanarak görüntülerde insan tespit eden bir yapay görme çözümüdür.

Derin öğrenme sayesinde elde edilen nesne tanıma tekniği ile sistem, görüntülerde insanı ayrıştırabilme yeteneği kazanır. Sistem harekete ya da ısıya duyarlı değildir, özel bir renk ayrıştırmaz. İnsan hareketsiz de dursa, farklı bir kıyafet de giyse tanıma çalışır.

Internete ihtiyaç var mı

Pres emniyet sistemi tamamen kapalı devre çalışır. Internete ihtiyaç duymadığı gibi kurumsal ağa bağlanmasına da gerek yoktur. Hiç bir görüntü şirket dışına çıkmaz. Internette ya da bulutta çalışan bir bileşeni olmadığı için bunlardan kaynaklanabilecek herhangi bir gecikmeden etkilenmez.

 

Tandem Pres Emniyeti

Tandem presler için geliştirdiğimiz yapay görme güvenlik çözümü, geniş tablalı preslerde alan tarayıcılarla elde edemediğiniz emniyeti sağlar. Event Gates Visor Tandem Pres Emniyeti çözümü sıra dışı tepki hızı ile üretim sürecini bir saniye bile geciktirmez.

Sistem Özellikleri

Event Gates Visor Tandem Press Emniyeti çözümü sistem özellikleri hakkında ihtiyacınız olan detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Özellikle geniş tablalı manuel presler için ışık perdelerinin yetersiz kaldığı durumlarda alan tarayıcılarla çözemeyeceğiniz sorunlar için geliştirildi.

EventGates Yapay Görme Sistemleri

Benzer Ürünler

Whatsapp Destek
Çevrimiçi