Loader
  • Endüstriyel Çözüm Ortağınız

Hızlı Bilgi Al

Burgulu Fırçalar

Burgu demetleri, daha yüksek agresiflik elde etmek için sarmal şeklinde bükülmüş birçok düz tek telden yapılır. Boru kaplamasının çıkarılması gibi ağır işlemler, ileri işleme ve dökümhane uygulamaları için kaynak hazırlığı ve kaynak temizleme gibi işler için tavsiye edilir. Farklı türde burgu demetleri vardır.

Kablo Burgusu: Yüksek agresiflik ve düşük esneklik. Ağır kaldırma işlemleri için idealdir. (Boru hattı endüstrisinde boru kaplamalarının çıkarılması)

At Kuyruğu Burgusu: Tel sarma sırasında güçlü çekiş ile elde edilen inceltilmiş bir demettir. Yüksek agresifliğe sahiptir. Oyuklar ve çatlaklar gibi dar alanlardaki ağır operasyonlar için idealdir. (örn. kaynak hazırlığı ve pahlarda temizleme)

Girdap Burgusu: Tel uçları düz burguludur. Parçada düşük penetrasyon; hafif kaldırma işlemleri için idealdir. (Diğer burgu demeti türlerinden daha hafif işlemler).

Halat Burgusu: Tel uçlarının çift bükülmesi ile yüksek agresifliğe ulaşan bu burgu demetleri orta-yüksek fırçalama bandında çok güçlüdür. Sertleştirilmiş telle en uygun kombinasyondur. Girdap burgu serisinden 3,5 kata kadar daha yüksek performanslar kaydeder.

 

Whatsapp Destek
Çevrimiçi